Четвер, 17.08.2017, 05:42
Житньогірська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Вітаю Вас Гість | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Наша школа » Шкільне життя » як впливає школа на подальше життя?
як впливає школа на подальше життя?
bysinkaДата: Понеділок, 22.11.2010, 09:09 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Користувачі
Репутація: 1
Статус: Offline
Школа є важливим підгрунттям для подальшого життя. Вчителі навчають і допомагають зрозуміти всі складності дорослого життя. Школа є основою виховання дітей-першачків. Велика Подяка вчителям завиховання дітей!!!!!!

NatkaДата: Четвер, 25.11.2010, 08:58 | Повідомлення # 2
Рядовий
Репутація: 0
Школа є важливою частиною нашого життя. Роки проведені в школі запам"ятовуються на все життя. У школі ми долаїм перші труднощі,вчимося поваги,знаходимо друзів.

IIpo6kaДата: Вівторок, 01.03.2011, 19:39 | Повідомлення # 3
Рядовий
Школа найкраща в рокитному №3

ВулькиораДата: Вівторок, 22.05.2012, 08:58 | Повідомлення # 4
Рядовий
А хто сказав, що Житніх Горах погано. Мені тут дуже подобається. І вчителі тут добрі та добре навчають biggrin

Ха)Дата: Понеділок, 20.05.2013, 09:52 | Повідомлення # 5
Рядовий
Репутація: 1
Школа - це цілий світ зі своїми законами і традиціями, святами і буднями, це особлива неповторна атмосфера.
 Для когось школа - це другий дім, а шкільні роки - час, який хочеться запам'ятати назавжди.
 Тут ми спілкуємося з друзями, радимося, дорослішаємо. Для багатьох з нас школа більше, ніж місце, де ми отримуємо освіту. Наші батьки, бабусі і дідусі кажуть, шкільні роки - це кращі час в їхньому житті.
Не потрібно забувати школу після її закінчення, не потрібно сумувати, тому що ми завжди можемо відвідати її. Давайте будемо дорожити спогадами про школу, про однокласників і вчителів.

Оля Тіт

ВулькиораДата: П`ятниця, 02.08.2013, 20:59 | Повідомлення # 6
Рядовий
моя улюблена, найкраща житньогірська школа відіграла велику роль в моєму житті)))я ніколи не забуду який там дружній, веселий, добрий і відзивчивий вчительський колектив. Кожний з вчителів відіграв особливу роль для мене. Вони навчили мене як треба жити і що лиш тоді коли ти будеш до когось добре ставитись то і до тебе будуть добре відноситись)))тому я хочу щоб Микола Іванович передав ВЕЛИКУ подяку кожному з вчителів,і особливо ВЕЛИКА подяка вам)))) З всією повагою випускник Житньогірської ЗОШ Щербатюк Руслан)))) biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin

Повідомлення відредагував Вулькиора - П`ятниця, 02.08.2013, 21:02

mykola2263Дата: Субота, 21.12.2013, 01:17 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Адміністратори
Репутація: 2
Дякую, Руслане. Дуже приємно чути такі слова. Із задоволенням виконаю твоє прохання.

Форум » Наша школа » Шкільне життя » як впливає школа на подальше життя?
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Житньогірська ЗОШ І-ІІІ ступенів © 2017Безкоштовний хостинг uCoz